מה חדש

גנן בדרום - גננים בבאר שבע

גננים בדרום, הקמת גינות, מכירת דשא סינטטי גנן בדרום, גננים בבאר שבע, גנן בבאר שבע בעומר, להבים מיתר

גננים בדרום, גנן בדרום

בעיית המים בדרום חייבת להסב את תשומת לב של הגננים בדרום, עיריית באר שבע והסביבה חייבת לתת את הדעת על אופן צריכת המים, שכן בעיית המים בדרום גם אם אינה קיימת היא דורשת תג מחיר גבוהה שבה על חשבון משלם המיסים, בעיית המים אינה נחלתה הבלעדית של עירית באר שבע, גם ישובים דרומיים כמו מיתר, להבים, עומר, גבעות בר וכל הישובים באזור צריכים לקחת בחשבון מספר אלמנטים ומתוך החיסכון לבחור בצמחים הנכונים שצריכת המים שלהם היא אפסית. גם גנן בדרום שעומד לתכנן הקמה של גינה צריך לקחת בחשבון את עלויות המים, שכן כל גנן מתחיל יודע שמחיר עלות הקמת גינה יהיה זניח לעומת המחיר אותו ידרשו לקוחותיו לשלם בעבור אחזקת הגינה מבחינת עלות המים.

גנן בדרום צריך להיות חכם
בכתובים שלנו מצוין שהרוצה להחכים ידרים, אז גנן בדרום צריך להיות חכם שבעתיים, ישנם עשרות צמחים ממשפחת הסוקולנטיים שהם למעשה סוג של קקטוס אבל ללא הקוצים שהם צמחים שאינם צורכים מים בכמויות חלקם אף אינם צורכים מים כלל הם ניזונים מהטל המצוי באזור הדרום המדברי בשפע. תמיד קיימת הבעיה שאף אחד לא היה רוצה לראות את הגינה שלו כשמורה של קקטוסים והוא היה מעדיף לטייל אחרי יום העבודה, בבוסתן מלא בעצי פרי, אם כך מומלץ לכם הגננים בדרום להציע עצי פרי חסכוניים במים כמו הרימון, יש לקחת בחשבון שעץ צעיר "שותה" כ 10ליטר בשבוע על מנת להיקלט טוב באדמה, אך כאשר העץ בוגר הוא שותה הרבה יותר.

צריכים גנן בבאר שבע?
אחרי שתחילת המאמר היה כתוב לגננים מבאר שבע או גננים בדרום בכלל, הגיע הזמן לפנות אל אותם לקוחות פוטנציאלים שמעוננים להקים גינה חדשה ומתגוררים בבאר שבע, להבים עומר ושאר בישובים עוטפי באר שבע. כאשר אתם מזמינים גנן להקים את הגינה שלכם, עליכם לוודאות מעבר לגינה היפיפייה שהוא בנה לשכן, את גודל הידיעות שלו וההבנה בצמחים שאינם צורכים מים, אחת הבעיות היא הרצון שלכם לגדל עצי פרי עתירי מים יכולה להיות לכם לרועץ. ישנם מספר לא מבוטל של צמחים אוסטרליים יפיופים שאינם מימנים על זללני המים, בניהם אפשר למצוא עצי פרי נהדרים למראה ואף טעימים, אחד מהם הוא הפיטנגו שהוא עץ פרי עם פירות אדמדמים ומתוקים עם ארומה שתפתיע אתכם וטעם משובח. עץ או יותר נכון שיח הפיטנגו יכול לשמש כגדר חיה בניכם לשכנים, הוא גם יפה ואפשר לשתול אותו ללא חשש ומורה מפני זלילת מים גדולה.

דשא
אחד הדברים הכי נפוצים במרבית הגינות שראיתי עד כה ובאמת שראיתי הרבה... הוא הדשא אותו עשב שגודל פרא כמעט ללא בעיה, אך תמיד לא נראה במיטבו, בגינות המודרהיות החל לחדור לאט אך בטוח דשא סינטטי, וכיום הרבה גננים בדרם בבאר שבע והפריפריה כמו גם בכל הארץ משתמשים בדשא סינטטי, יתרונותיו של הדשא הסינטטי הם גדולים הן בגלל הצבע הירוק עד והן בגלל היותו חסכוני במים, דשא סינטטי מגיע באכויות שונות, אבל כל דשא סינטטי עדיף על דשא רגים מאחר והוא אינו זללן מים סידרתי, ברם הרבה אנשים לא יכולו לסבול את הדשא הסינטטי בביתם, מאחר ובגינתם הם לא רוצים לראות פלסטיק, אז אני די מהין לליבם, אך כיום יש דשא סינטטי באכויות וברמות גבוהות, שכמעט ואינו מזוהה כסינטטי, בגדול גם אני נמנה עם אותם אנשים שסולדים מפרחי הפלסטיק והדשא הסינטטי

בשבוע הבא אגלה לכם:

סוגי סוקולנטיים כמו אלוורה וחבריה שמתאימים לגינה חסכונית,

איזה גדר חי מומלץ לשתול בגינה שלכם?

עצי פרי חסכוניים

סוגי האדמה המתאימים לנו כאן בדרום.

זיבול ודישון של הגינה למה צריך לדשן וכמה

דשא סינטטי בדרום כמה עולה?

 

גננים בדרום, גנן בבאר שבע, להבים עומר מיתר, הקמות גינה, מכירת דשא סינטטי

תגובות:
 
טופס להשארת תגובה (השאר אימייל אם ברצונך לקבל תשובה ישירה מאתר קידוש)
שם
 
אימייל (לא מוצג)
 
*נושא
 

2500 תווים נשארים
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות:
לקריאת כל התגובות ברצף 2. גינה! 1. נקיון , שתילה. אחזקה

 
הפקת בר מצווה בכותל  |   מתופפים בירושלים  |   מסעדות בירושלים לחוגגי בר מצווה בכותל  |   דף הבית  |   בר מצווה בכותל  |   צור קשר  |   בר מצווה בכותל  |   בר מצווה במצדה  |   הרכבים מוזיקליים  |   מתופפים לחינה  |  
 
גנן בדרום  |